Klimatyzacje

W zakresie klimatyzacji samochodowej Inter Cars SA oferuje asortyment części zamiennych stosowanych do napraw, tj. nowe i regenerowane sprężarki, ich elementy, parowniki, osuszacze, skraplacze, zawory, czujniki, przewody i elementy montażowe. Najpopularniejsze towary dostępne są w ciągłej sprzedaży, natomiast mniej popularne, nietypowe części realizowane są na indywidualne zamówienia klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą publikacją "Katalog Klimatyzacja 2014"– przewodnikiem w zakresie części zamiennych, podzespołów, narzędzi i urządzeń warsztatowych do obsługi i napraw samochodowych układów klimatyzacji występujących w ofercie.

Informator zawiera dwie grupy informacji, tj. w zakresie części zamiennych oraz wyposażenia warsztatowego, niezbędnego do obsług i napraw układów klimatyzacji w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych.
W bieżącym wydaniu zamieściliśmy dużo nowości, nowych katalogów doboru części, które wprowadzamy do oferty w tym sezonie.

Oferta KLIMATYZACJA 2014 (pdf) 35mb

 

 

 

 

W poniższej tabeli znajduje się lista katalogów w plikach pdf, które udostępniamy do pobrania naszym klientom.

Katalogi części do napraw ukł. klimatyzacji w plikach pdf - do pobrania

Nazwa katalogu

Rozmiar pliku

Logo producenta

Katalog ogólny Sunair 2014 (osobowe, ciężarowe, agro, off-road) pdf 37.30 MB  
Katalog klimatyzacja usługi i regeneracji części sprężarek. pdf 19.71MB  

   Cofnij