Proste spłaty na raty
Zakupy na raty kojarzą się ze sprzętem AGD lub RTV, meblami…… ale części zamienne, czy też urządzenia wyposażenia warsztatowego, albo może kask motocyklowy brzmi trochę nieznajomo.
Być może u innych jest to niemożliwe, w Inter Cars SA oczywiście tak. Żadnego chodzenia po bankach, przygotowywania sterty dokumentów w postaci bilansów, czy też świadectw o niezaleganiu, długiego nerwowego oczekiwania na decyzję.
My oferujemy decyzję kredytową udzieloną w krótkim czasie, podpisanie umowy, odbiór towaru, a to wszystko w jednym miejscu – w punkcie sprzedaży Inter Cars SA, w którym robisz zakupy. Rzeczywistość przyzwyczaiła nas do bardziej skomplikowanych rozwiązań, ale u nas na takiej prostej zasadzie funkcjonuje program kredytu ratalnego we wspołpracy z SANTANDER.
W formie niskooprocentowanych rat bez konieczności dokonywania wpłaty własnej możesz kupić towary handlowe z naszej oferty.

Wystarczy, że:
  • przyjdziesz do wybranego punktu sprzedaży Inter Cars SA i wybierzesz towar z naszej oferty handlowej, który chcesz zakupić w systemie ratalnym
  • przekażesz swój dowód osobisty osobie, która w ciągu kilku następnych minut udzieli informacji o decyzji kredytowej
  • wydrukujesz umowę, podpiszesz ją, a my wydamy  towar

Kredyt jest udzielany osobie fizycznej, a faktura zakupu jest wystawiana na Twoją firmę.

Co możemy jeszcze dodać? Może tylko tyle, że oprocentowanie kredytu spada i warto pytać swojego opiekuna o ten produkt.
   Cofnij