Leasing

Przygoda z leasingiem najczęściej zaczyna się tak….

Konkurencja depcze po piętach i przed Tobą staje konieczność rozwoju swojego warsztatu poprzez zakup dodatkowych maszyn czy też urządzeń. Kupić trzeba, ale z gotówką krucho, a czasu na bieganie i zbieranie ofert alternatywnych sposobów finansowania Twojego zakupu -brak. Przecież Ty musisz pracować by utrzymać poziom obsługi klientów i nadal funkcjonować na rynku. Słyszałeś o leasingu, ale ten brzmi poważnie i kojarzy się z wieloma formalnościami, których trzeba dopełnić by wreszcie otrzymać wymarzony sprzęt. Zrezygnowany próbujesz zgromadzić środki by zakupić urządzenie, które pozwoli Ci rozwinąć Twoja firmę. Gromadzenie środków trwa, czas ucieka, perspektywa rozwoju Twojej firmy oddala się z dnia na dzień.


Takie problemy najczęściej zgłaszają nasi klienci. Jako firma od lat funkcjonująca na polskim rynku motoryzacyjnym znamy te problemy i postanowiliśmy temu zaradzić uzupełniając naszą ofertę o kompleksową usługę polegającą na doradztwie w zakresie doboru urządzenia uzupełnioną o koordynowanie wszelkich formalności związanych z udzieleniem leasingu, aż do podpisania umowy i dostarczenia urządzenia, co więcej, usługę dostępną każdemu i to zupełnie bezpłatnie.

Z naszą pomocą przekonasz się, że leasing to szybki, skuteczny i nowoczesny sposób na rozwój Twojej firmy

By to osiągnąć wystarczą 3 kroki, a 4 krok może okazać się receptą na brak środków finansowych na spłatę rat leasingowych.


Krok 1 - Co chcę kupić i za ile
To trudny moment, ponieważ musisz zdecydować, którym z oferowanych urządzeń jesteś zainteresowany. Zarówno wybór jak i ceny są ogromne i zróżnicowane. Na tym etapie masz dużo pytań związanych z samym urządzeniem. Aby ułatwić Ci to zadanie polecamy kontakt z Twoim opiekunem lub z filią Inter Cars SA, w której zazwyczaj robisz zakupy. Osoba ta odpowie na wszelkie pytania związane ze sprzętem, który Cię interesuje oraz po zaakceptowaniu rodzaju urządzenia i ceny skieruje sprawę do osoby, która udzieli wsparcia na każdym etapie procesu ubiegania się o leasing, mówiąc inaczej - zrobi to za Ciebie nie pobierając za to żadnych opłat.

Krok 2 - Dokumenty to ważna sprawa
To już ostatni etap pracy, jaką musisz wnieść by otrzymać i leasing i urządzenie - ale etap bardzo ważny. Skontaktujemy się z Tobą zadając kilka pytań związanych z wysokością wpłaty własnej, okresem leasingu itp., co pomoże nam przygotować Tobie ofertę na dogodnych warunkach spłaty. Po zaakceptowaniu wstępnej oferty zostaje jeszcze skompletowanie dokumentów. Możesz je zeskanowane przesłać do nas mailem lub faksem, ale musisz pamiętać o jednym - bez przekazania nam wszystkich dokumentów z listy, którą od nas otrzymasz, firma leasingowa nie rozpatrzy Twojego wniosku. Od Ciebie zależy jak szybko otrzymasz urządzenie. Na tym etapie również służymy bezpłatną pomocą.

Krok 3 - Podpisuję umowę, użytkuję urządzenie, czyli zaczynam zarabiać
Na tym etapie otrzymasz od nas informację o terminie przyjazdu przedstawiciela leasingodawcy w celu podpisania umowy. Będziesz poproszony o pokazanie oryginałów dokumentów, które przesłałeś nam do zgłoszenia celem ich weryfikacji.
Podpisujesz umowę i czas na dostawę sprzętu, który oczywiście przywieziemy i zamontujemy jeśli jest taka potrzeba.
Musisz przyznać, że nie brzmi to zbyt skomplikowanie, a z naszą pomocą zaoszczędzisz dużo czasu.

Został jeszcze jeden krok, który możesz wykonać jeśli jesteś zainteresowany pozyskaniem dodatkowych środków na spłatę rat leasingowych.

Krok ten może się okazać dla Ciebie poważnym krokiem naprzód.

Krok 4 - Lojalna współpraca zawsze się opłaca
Ta oferta brzmi trochę nierealnie, ale ten program wsparcia funkcjonuje w rzeczywistości. Na czym polega?
W skrócie na tym, że nie tylko załatwiamy formalności związane z leasingiem ale również masz możliwość otrzymania od nas pieniędzy na ratę leasingową.
O szczegóły pytaj swojego opiekuna z filli Inter Cars SA, w której zazwyczaj robisz zakupy.

   Cofnij