Wielka Wyprzedaż Internetowa - Narzędzia i Urządzenia

 

 

OPIS:

Jak pamiętacie w ubiegłych latach, przy okazji Targów Inter Cars, urządzenia i narzędzia wystawowe wyposażenia warsztatowego, zamontowane i prezentowane w pawilonach wystawienniczych, można było nabyć po zakończeniu imprezy w super atrakcyjnych cenach. Dziś wychodzimy do was z podobną ofertą na urządzenia i narzędzia, które prezentowane są w naszych punktach sprzedaży - filiach. Dla nas jest to znakomita okazja do "Przewietrzenia" sal sprzedażowych, a dla was SUPER OKAZJA do nabycia nowych urządzeń w SUPER CENACH.

MECHANIZM AKCJI:

Warunki oferty promocyjnej "WIELKA WYPRZEDAŻ INTERNETOWA NARZĘDZI I WYPOSAŻENIA WARSZTATÓW" dla Klienta:

  1. Prezentowane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć: VAT 23%
  2. Zamówienia prosimy składać wyłącznie przez Państwa przedstawiciela handlowego. Dalej przdstawiciel handlowy proceduje zamówienie towarów w wenwętrznym systemie zamówieniowym IC, zgodnie również z poniższym pkt. 9
  3. Wszystkie urządzenia stanowiące ekspozycję mogą być sprzedane w ramach leasingu IC lub kredytu ratalnego – o takiej formie sprzedaży prosimy informować w zgłoszeniu.
  4. Ilość produktów jest ograniczona.
  5. Ceny dla klienta ustala tylko i wyłącznie Dział Wyposażenia Warsztatowego po przesłaniu zgłoszenia wg pkt 2 i 3 regulaminu. Klient musi być przypisany do Filii zgłaszającej / macierzystej.
  6. Dział Wyposażenia Warsztatowego zakłada „Kontrakt cenowy”  w promocyjnej cenie.
  7. Towary z oferty "WIELKA WYPRZEDAŻ INTERNETOWA NARZĘDZI I WYPOSAŻENIA WARSZTATÓW" nie podlegają zwrotowi.
  8. Prezentowane towary są produktami nowymi, objętymi 12-mc gwarancją. Towary te mogą/będą rozpakowane, uruchomione, prezentowane klientom. Towary dostarczony do klienta mogą nie być fabrycznie zapakowane i nosić ślady używania, rozpakowania, testowania.
  9. Obowiązuje zasada „KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!!!” – brana jest pod uwagę data i kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

   Cofnij