Systemy wtryskowe
Programy warsztatowe
W ramach tych programów, we współpracy z producentami części, oferujemy wszechstronną pomoc dla warsztatów chcących poszerzyć lub rozwinąć swoje możliwości serwisowe w zakresie nowoczesnych systemów wtryskowych, zasilania i sterowania pracą silników. Ponadto tworzymy sieci warsztatów specjalizujących się w tych obszarach.

Podstawowe informacje o programach


Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa – Systemy Wtryskowe
Jest to oferta dla warsztatów naprawiających samochody z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Program ten zapewnia przede wszystkim:
  • poznanie technologii napraw nowoczesnych układów wtryskowych
  • wykorzystanie możliwości niezwykle dynamicznie rozwijającego się rynku


Delphi Service Center Diesel
W ramach programu oferowane jest wyposażenie produkcji Delphi do diagnostyki i napraw układów Common Rail, jednodniowe szkolenie z uruchomieniem sprzętu, realizowane przez specjalistów IC w danym warsztacie, help desk techniczno-produktowy, możliwość udziału w dalszych szkoleniach organizowanych przez IC oraz wizualizacja warsztatu.Pierburg Service
Jest to diagnostyka i weryfikacja usterek w zakresie sterowania pracą wielu układów silnika:
  • zasilanie paliwem
  • dolot powietrza
  • recyrkulacja spalin (EGR)
  • powietrze wtórne
  • wytwarzanie podciśnienia
  • elektryczne i elektropneumatyczne zawory sterujące
Warsztat przystępując do tego programu otrzymuje szkolenia techniczne z zakresu diagnostyki wymienionych układów, dostęp do informacji technicznych i produktowych firmy Pierburg w języku polskim, wsparcie w rozwiązywaniu problemów produktowo – technicznych oraz możliwość wizualizacji warsztatu szyldem Pierburg Service.


Więcej informacji na temat powyższych programów znajduje się w broszurze pt. „Programy wsparcia i rozwoju możliwości serwisowych niezależnego warsztatu”.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Kierownikiem Sprzedaży filii Inter Cars SA, w której realizują Państwo zakupy.
Można także pisać na adres email: systemy.wtryskowe@intercars.eu lub dzwonić pod nr tel.: 22 714 15 18 lub 714 15 71.

Do pobrania plik pdf. [2.56MB] - Broszura „Programy wsparcia i rozwoju możliwości serwisowych Niezależnego Warsztatu”


Turbosprężarki

Obecna oferta turbosprężarek w Inter Cars SA obejmuje wszystkich producentów tych podzespołów silnika, którzy są obecni na liniach montażowych pojazdów. Są to takie marki jak: Garrett, BorgWarner, Turbo Systems (KKK i Schwitzer), Mitsubishi, IHI, Holset.
W ostatnim czasie pojawiło się dużo nowych referencji, co w sumie daje ponad 300 dostępnych w ciągłej sprzedaży.

Katalog turbosprężarek – Power Finder - nowość

Od niedawna dostępny jest elektroniczny katalog producentów turbosprężarek stosowanych we wszystkich pojazdach mechanicznych włączając specjalistyczny sprzęt budowlany czy też maszyny rolnicze. Wszystkie informacje dotyczące obsługi i możliwości katalogu zawarte są w pliku POMOC. Aby pobrać plik instalacyjny katalogu Power Finder IC kliknij poniższy link.

Katalog Power Finder IC - 11.8MB
   Cofnij