Praca w Inter Cars


Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.

 

Jakich atutów poszukujemy u potencjalnych pracowników? Kogo poszukujemy najczęściej?

W naszej firmie zawsze ceniliśmy i niezmiennie będziemy cenić: przedsiębiorczość, partnerstwo i zaufanie, pasję i zaangażowanie. Jesteśmy firmą nowoczesną, innowacyjną, wierną wartościom, które od zawsze nam towarzyszyły.
Poszukujemy osób, które, tak jak my, z pasją podchodzą do nowych wyzwań i gotowe są stale rozwijać swoje talenty i dzielić się wiedzą. Na każdym stanowisku najwyżej cenione są osoby przedsiębiorcze, zaangażowane, z odpowiednią wiedzą specjalistyczną, czerpiące satysfakcję ze swej pracy i potrafiące współpracować z innymi ludźmi.
Z uwagi na specyfikę działalności biznesowej, nie istnieje jeden profil idealnego kandydata. Nasze potrzeby rekrutacyjne, w tym pożądane profile kompetencyjne kandydatów, są dostosowywane do dynamicznie zmieniających się potrzeb otoczenia rynkowego.
Kładziemy szczególny nacisk na te kompetencje, które budują kulturę organizacyjną w oparciu o kluczowe dla Inter Cars S.A. wartości.
Pozyskujemy do współpracy z nami osoby nastawione na współpracę, zorientowane na osiąganie rezultatów, innowacyjne i dążące do osiągania wysokiej jakości realizowanych zadań. Zawsze promujemy osoby prezentujące wysoki poziom profesjonalizmu zawodowego.
 
 
Rekrutacja to dla nas nie tylko pozyskanie pracownika, to również wdrożenie, adaptacja, rozwój.
 
Posiadamy dwa Centra Logistyczne (w Czosnowie i Kajetanach) oraz kilka biur rozmieszczonych w różnych lokalizacjach Warszawy, w których najczęściej zatrudniamy do pracy w działach: zakupów, zarządzania zapasem, księgowości, windykacji, zwrotów i reklamacji, informatyki, marketingu, wsparcia sprzedaży.
Dużą wagę przykładamy do procesu adaptacyjnego dla osób nowozatrudnionych, tak aby wdrożenie w nowe obowiązki było sprawne i bezstresowe. Nowi pracownicy mają możliwość dogłębnego poznania organizacji, jej struktury, kultury organizacyjnej, zasad działania i innych. Pracownik poznaje sposoby i metody pracy oraz oczekiwania, które są wobec Niego stawiane. Zależy nam na stworzeniu nowozatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczuje się komfortowo i bezpiecznie.

 Rekrutacja
      
Do przesyłania aplikacji zachęcamy zarówno osoby posiadające doświadczenie zawodowe jak i absolwentów.
Ponieważ dużą wagę przywiązujemy do rozwoju zawodowego osób zatrudnionych Grupie Inter Cars S.A. , w pierwszej kolejności rozpatrujemy oferty z wewnętrznego rynku pracy stawiamy na rozwój osobisty pracownika wewnątrz firmy i realizowania ścieżek kariery osób już pracujących w firmie.
Rekrutację zewnętrzną rozpoczynamy wówczas, gdy wśród naszej kadry nie ma osób spełniających wymagania kompetencyjne. Nasze oferty pracy są dostępne na stronie internetowej www.intercars.com.pl , na internetowych portalach pracy.
 

Formy składania aplikacji

Oferty do pracy można składać:
- osobiście w lokalizacji, w której chcesz pracować;
- przez wypełnienie zamieszczonego kwestionariusza ;
- poprzez wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres podany w ogłoszeniu;
- pocztą na adres: Dział ZZL, Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Jeżeli interesuje Cię praca w jednej z naszych licznych filii w kraju zachęcamy do złożenia CV  bezpośrednio do szefa lokalizacji, którą jesteś zainteresowany jako miejscem pracy. Dokładne adresy znajdują się w zakładce "filie krajowe" lub klikając na FILIA KONTAKT
   Cofnij