Współpraca

Z kartą zapłacisz mniej
Posiadając kartę kredytową banku biorącego udział w promocji klienci mogą otrzymać do 10% rabatu na zakupy w Inter Cars SA. Warunkiem uzyskania rabatu jest płatność kartą za towar. Wielkość rabatu oraz warunki jego udzielenia są różne dla każdego banku.
Rabat przysługuje klientom, którym nie przysługują inne rabaty. Aby uzyskać rabat należy przed dokonaniem zakupów poinformować sprzedawcę o płatności kartą.
Aby uzyskać rabat na zakupy w Inter Cars SA, przy płatności kartą należy poinformować sprzedawcę przed dokonaniem zakupów - nie w kasie!
Szczegółowe informacje u sprzedawców w filiach Inter Cars SA w całej Polsce.
Banki, których za płatność kartą można otrzymać rabat:
Alior Bank, Bank BPH, Citibank, Invest-Bank, mBank, Bank Millenium, MultiBank, Bank Pekao SA.

 
Rosnące oczekiwania odnośnie jakości części samochodowych zachęciły do stworzenia profesjonalnego Laboratorium badawczego. W 2005 roku powstało laboratorium Labo-tech . Wiedza inżynierów i doświadczenie zebrane na przestrzeni lat pozwoliły w wypracowanie skutecznych procedur, dzięki którym kontrola jakości stała się faktem. Odpowiednie urządzenia pomiarowe pomagają we właściwej ocenie i analizie nowych produktów wchodzących do oferty handlowej Inter Cars SA.
Zobacz więcej na www.labo-tech.eu
Kontakt:
Labo-Tech
ul. Klonowa 48, Kajetany
05-830 Nadarzyn
tel.: 22 730 82 61
 
 

 

 

   Cofnij