TRW AutoService
Firma TRW jest jednym z głównych dostawców oryginalnego wyposażenia (OE) dla producentów samochodów, a także jednym z największych dostawców części zamiennych. Bazując na doświadczeniach z wieloletniego projektowania, produkcji oraz dystrybucji części oraz powiązanych z nimi usług, TRW podjęło się stworzenia ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych pod nazwą TRW AutoService.

Od 2006 roku sieć TRW AutoService działa również w Polsce. Obecnie jest to ponad 80 wysoko wyspecjalizowanych warsztatów samochodowych. TRW AutoService stanowi odpowiedź na potrzebę istnienia warsztatów nieposiadających autoryzacji marki samochodu, jednak gwarantujących fachową wiedzę personelu, profesjonalizm wykonywanych napraw oraz wysoki poziom obsługi klienta. W warsztatach zrzeszonych pod marką TRW AutoService wykorzystywane są najlepsze części zamienne oraz wyposażenie warsztatowe. Warsztaty te otrzymują wsparcie techniczne i handlowe, które zapewnia stały dostęp do najnowszych informacji o produktach i technologiach napraw. Biorą udział w systematycznych szkoleniach obejmujących:
  • Nowości technologiczne i produktowe
  • Zawansowane procedury wykonywania napraw
  • Zastosowanie najnowszych narzędzi i urządzeń

Warunkiem przystąpienia warsztatu do sieci TRW AutoService jest spełnienie szeregu kryteriów dotyczących m.in.: standardu budynku, wyposażenia w maszyny i narzędzia, jakości usług oraz wyszkolenia personelu. Wszystko to ma na celu zapewnienie jakości obsługi i wykonania naprawy na najwyższym poziomie.


TRW jest dostawcą części zamiennych do układów:
      • zawieszenia - m.in. wahaczy, sworzni, drążków stabilizujących, amortyzatorów, sprężyn, tulei metalowo – gumowych, górnych mocowań amortyzatorów. 
      • kierowniczych – przekładni kierowniczych, drążków i końcówek drążków kierowniczych, osłon gumowych, a także pomp i elementów układu wspomagania.
      • hamulcowych – tarcz, klocków, szczęk i bębnów hamulcowych, zacisków, pomp hamulcowych, układów wspomagania, a także metalowych i elastycznych przewodów hamulcowych.

Skorzystanie z usług warsztatu należącego do sieci TRW AutoService jest gwarancją uzyskania fachowej porady oraz wykonania naprawy w sposób zgodny z najwyższymi standardami, przy wykorzystaniu części zamiennych, o jakości gwarantowanej przez TRW.

więcej
   Cofnij