OSS

OSS
 
Original SACHS Service (OSS) - program partnerski marki SACHS.
 
Do programu OSS mogą należeć warsztaty pojazdów osobowych i ciężarowych, które stosują oryginalne produkty marki SACHS. Członkostwo w programie OSS, daje Państwu możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji, jako prawdziwi specjaliści w dziedzinie układu przeniesienia napędu i układu jezdnego.
 
Dlaczego warto wybrać OSS?
 
Stały dostęp do wiedzy i nowych technologii stanowi podstawę rozwoju każdej firmy. Warsztaty samochodowe nie są w tej kwestii wyjątkiem. Celem Original SACHS Service jest ciągłe ulepszanie jakości obsługi i serwisowania produktów marki SACHS, a zwłaszcza sprzęgieł i amortyzatorów. Umowa partnerska z OSS to gwarancja zwiększenia konkurencyjności Państwa warsztatu, a także okazja do profesjonalnego kształtowania jego rynkowego wizerunku.
Bogata oferta produktów marki SACHS sprawia, że możecie Państwo zaoferować swoim klientom optymalne rozwiązania z zakresu technologii, bezpieczeństwa, a przede wszystkim relacji ceny do jakości i trwałości produktu. To wszystko przekłada się na zadowolenie Państwa klientów, a tym samym na obroty Państwa firmy.
 

Co dokładnie oferuje OSS?
 
Członkostwo w programie Original SACHS Service to przede wszystkim bieżący dostęp do najnowszej wiedzy technicznej, a także regularne wsparcie ze strony ZF Services (przedstawicielstwa handlowego koncernu ZF) w zakresie marketingu i sprzedaży Państwa usług.
 
  • Instrukcje montażu części SACHS dostępne dla naszych Partnerów, zawierają szczegółowe wytyczne odnośnie instalacji amortyzatorów i sprzęgieł oraz niezbędnych narzędzi specjalnych. Tylko dokładne poznanie różnic między pojazdami gwarantuje poprawną instalację części. Specyfikacje dla poszczególnych modeli pojazdów są dostępne w regularnie aktualizowanym katalogu InCat (na DVD lub w wersji online).
  • Jako Partnerzy OSS możecie być Państwo pewni, że otrzymacie zawsze aktualne informacje o wszystkich nowych produktach i usługach SACHS wraz z odpowiednimi broszurami technicznymi i poradami eksperckimi.
  • Szkolenia OSS organizowane regularnie przez przedstawicielstwo ZF Services w Polsce, pozwalają pracownikom warsztatów na pogłębianie wiedzy o marce SACHS i jej głównych grupach produktów.
  •  Program OSS to również profesjonalne wsparcie marketingowe dla warsztatów partnerskich.Do Państwa dyspozycji są m.in. system identyfikacji wizualnej i oznakowania warsztatu, odzież robocza oraz nowoczesne materiały promocyjne (broszury, plakaty, ulotki), które pomogą przyciągnąć nowych Klientów. Dzięki działaniom reklamowym i PR prowadzonym przez ZF Services, możecie też Państwo zaistnieć na łamach prasy branżowej.
 

Jak przyłączyć się do OSS?
 
W Europie działa już ponad 7 500 autoryzowanych serwisów SACHS. W Polsce jest ich już ponad 530. Wszystkie warsztaty, które dołączą do programu OSS, otrzymają zestaw materiałów do odpowiedniego oznakowania warsztatu.
 
Aby przystąpić do programu OSS skontaktuj się z nami pod nr. tel.: 22 697 65 20, 602 310 364 lub mailowo: z.piotrowski@zf.com.pl
   Cofnij